HIGO Y-SPLITTER 1T2 Kabel pro Bafang Brzdové Páky

Dostupnost: Skladem

367.14 Kč

399.06 Kč

-7 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

HIGO Y-SPLITTER 1T2 kabel může být použit na bafang BBS01/BBS02 střední hnací motor, jsou tam další kabel lze připojit zařízení snímače.

HIGO Y-SPLITTER 1T2 kabel pro PŘESMYKAČ gear senzor bafang brzdové páky

Q: Cel: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena.

Q: Barevný Rozdíl:: obrázky ukazují v našem obchodě jsou přijímána na základě skutečného produktů. Kvůli jinému monitoru a jas, mohou existovat normální nepatrný barevný rozdíl, prosím, nenechávejte špatnou zpětnou vazbu, nebo vrátit zboží nás bez nás kontaktovat.

Q: Doba Dodání: A: Pokud se produkty stále v tranzitu,a dodat čas bude vyprší, laskavě kontaktujte nás, budeme prodloužit dodací dobu pro vás. A pokud produktů je ztracen v tranzitu, prosím, kontaktujte nás, budeme dělat plnou náhradu nebo odeslat stejné produkty pro vás co nejdříve.

Q: Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Q: Vadné Výrobky: A: Prosím, přihlaste na přepravní doklad, pokud produktů je vadný, je lodní společnost, odpovědnost, prosím, vyfotit pro nás a budeme se náhrady na vás.

Q: Návrat Politika:: přijímáme vrátit na výrobky.Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 7 dnů po obdržení.Aby byly způsobilé pro návrat, musí zákazníci obdrží výrobek ve 100% nové, Re-prodejného stavu.Zboží není způsobilé pro vrácení peněz, pokud to má být sestaven, jel, nošen, použit, zneužit, poškozen jakýmkoli způsobem.Zboží musí dorazit kompletní, včetně záruční karty, manuály, doplňky, propagační materiál, a v původním obalu.Zákazník musí iniciovat vrácení zásilky zboží do 7 dnů od data nákupu a platit za přepravní náklady na EUNORAU sklady. Budeme dokončit inspekci do 5 dnů po obdržení produktu.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Ustanovení, budeme odmítnout vrácení peněz.V případě, že vrácené produkty jsou v původním stavu podle Doložky, jsme se dohodly na vrácení zaplacené částky.

Původ KN(Původu)
barva černá
Typ Brzdový senzor prodlužovací kabel
Značka EUNORAU
SKU BR-1T2

Napsat recenzi

HIGO Y-SPLITTER 1T2 Kabel pro Bafang Brzdové Páky

HIGO Y-SPLITTER 1T2 Kabel pro Bafang Brzdové Páky

HIGO Y-SPLITTER 1T2 kabel může být použit na bafang BBS01/BBS02 střední hnací motor, jsou tam další kabel lze připojit zařízení snímače. HIGO Y-SPLITTER 1T2 kabel pro PŘESMYKAČ gear senzor bafang brzdové páky Q:

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty