Přední vga Kamera Modul pro UMIDIGI F2

Dostupnost: Skladem

391.08 Kč

434.56 Kč

-10 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

1. Přední kamera pro UMIDIGI F2.

2. Vyměnit vaše rozbité, nebo nefunkční položku nový.

3. Každá položka byla zkontrolována a v dobrém stavu, před odesláním.

4. Profesionální instalace je vysoce doporučeno. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli škody na vašem mobilní telefon/mobilní telefon, který vám může způsobit v průběhu mění náhradní díly.

5. Poznámka: Poštovné je předmětem modelu hlavy.

1. China Post Obyčejné Malé Paket Plus, doprava zdarma, může být pouze sledován v Číně, ale bez detailu, sledování informací ve vaší zemi. 2. Pokud datum dodání bude konec a vy stále ještě není obdrží balíček,prosím, kontaktujte nás a my se budeme prodloužit dodací lhůta 10-25 dní.Pokud jste ještě neměli dostávat svůj pozemek v 10 dnech, my vám vrátíme. 2. Pokud chcete registrovaných způsob dopravy, prosím, vyberte www.rudolfjan.cz Standardní Lodní dopravy, nebo China Post Air Mail.

1. Pro vaši bezpečnost transakcí, obchodu dočasné podporuje Pouze přímé on-line platby. 2. Plná platba musí být provedena do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému. 3. Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.

1. když express přišel, pls tvář inspekce. podepsat po obdržení. 2. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu. 3. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. 4. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále. Prosím, ujistěte se, že to, co jste poslal je náš produkt a naše záruka štítek je nalepený tam,pokud ne záruka dostupny nebo ne, náš produkt, budeme odmítnout vrácení peněz nebo výměnu. 5. U všech položek,zašlete prosím váš místní post air mail, když poslat zpět.

1. Většina výrobků, které jsou předmětem platby dovozního cla (např. v USA) nebo jiné povinnosti, a další poplatky včetně daně z přidané hodnoty (DPH) nebo jiných daní. Pokud tyto jsou použitelné, budou vybírány a určí, kdy zásilka je zpracována podle platné celní úřad ve vaší zemi. Prosím zkontrolujte, zda vaše země dovozní politiky, aby se pochopit a zjistit, použitelnost a vaše odpovědnost za jakékoliv cla nebo daně pro produkty, které zakoupíte. 2. Všechna příslušná cla a daně, pokud nejsou zahrnuty v kupní ceně vaší objednávky nebo transakce. Pokud se vztahují, a jsou vybírány, pak jsou vaše (a ne naše nebo výrobek výrobce nebo dodavatele) výhradní a výlučnou odpovědnost, a musí být zaplacena přímo vám, aby vaše vláda nebo kurýrní společnost, když jsou produkty dodávány. 3. Platby výše uvedeného cla, poplatky a daně nejsou naše (nebo výrobku výrobce nebo dodavatel) odpovědnost 4. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli přepravní nebo celní zpoždění, protože to je mimo naši kontrolu.

Číslo Modelu Pro UMIDIGI F2
Původ KN(Původu)
Značka haweel

Napsat recenzi

Přední vga Kamera Modul pro UMIDIGI F2

Přední vga Kamera Modul pro UMIDIGI F2

1. Přední kamera pro UMIDIGI F2. 2. Vyměnit vaše rozbité, nebo nefunkční položku nový. 3. Každá položka byla zkontrolována a v dobrém stavu, před odesláním. 4. Profesionální instalace je vysoce doporučeno.

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty