Běžecká Čelenka Pletení Čelenka Headset Bezdrátová Bluetooth 5.0 Sportovní Sluchátka Gym Fitness Jóga Čelenka

Dostupnost: Skladem

148.49 Kč

172.65 Kč

-13 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vlastnosti:

1. Největší funkce Bluetooth čelenka je, že MP3 a Bluetooth jsou dokonale zapadají do čelenka, která učinila průlom integrace digitální, komunikace, audio-vizuální produkty a módní čelenky, což značně usnadňuje lidí je sport, tanec, cestování, atd. , aby se zabránilo problémy drátu vinutí.

2. Na jedné straně, je to skutečně realizuje svůj sen, lidé, sport, volný čas, módu a podnikání v digitálním věku, a splňuje touhu mladých lidí vyjádřit svou individualitu a vyjádřit. Na druhou stranu, digitální komunikaci a audio-vizuální produkty také mají stylový svrchní oblečení, a čelenka byla dána bezprecedentní funkce, porodu "pokrývky hlavy, které mohou být řekl, aby zpívat", přináší nové zkušenosti s lidmi.

3. Sluchátka v šátku může být odstraněn z šátků. Po odstranění vodiče a zařízení Bluetooth, šátek mohou být čištěny.

4. Hrací doba je více než 8 hodin. Je-li baterie vyčerpány ve středu, tam bude vybitá baterie tón.

5. Skutečný high-definition hi-fi zvuk využívá nejnovější Bluetooth 5.0 technologie. Ve srovnání s Bluetooth 4.2, má vyšší přenosová účinnost a nižší spotřebu energie, které mohou produkovat vynikající kvalitu zvuku. Bluetooth lze snadno spárovat zařízení.

Specifikace:

Materiál: plain stretch tkaniny

Typ: čelenka

Bluetooth verze: V5.0+EDR

Poslech písně: 8 hodin

Doba nabíjení: 2 hodiny

Metoda operace:

1. Ve vypnutém stavu, stiskněte a podržte po dobu 3 sekund pro zapnutí; v moci na státní, stiskněte a podržte po dobu 3 sekund vypnout;

2. Automaticky připojit zpět k poslednímu Bluetooth kapesní zařízení po spuštění. Pokud je to poprvé, bude to vstoupit do self-odpovídající režimu okamžitě.

3. Po spárování s Bluetooth do kapesního zařízení, můžete ji provést při přehrávání audio. Krátké stiskněte tlačítko "Pauza" a krátké stiskněte tlačítko "Play". Ve stavu volání, stačí kliknout na "Přijmout Hovor", stiskněte dlouze tlačítko "Odmítnout Hovor", a double-klikněte na "Volání Posledních Hovorů" (pravé tlačítko).

4. Hrát Audio. Krátké stiskněte tlačítko "Další Písnička" a dlouhým stisknutím tlačítka "Volume plus". Levé tlačítko): Přehrát audio. Krátké stiskněte tlačítko "Předchozí song", dlouhým stisknutím tlačítka "Volume minus".

5. Napájení: Bluetooth čepice vestavěný vysoce výkonný polymer 200MAH baterie, baterie deska má ochranu nabíjení, pro baterie, a může pracovat při nabíjení. (Červené světlo bude na při nabíjení, a červené světlo vypne, když je plně nabitá).

Seznam:

1x Bluetooth čelenka

1 x nabíjecí datový kabel

1x anglický manuál

Bluetooth Verze V5.0+EDR
barva černá
Původ KN(Původu)
Materiál Plain Stretch Tkaniny
Typ Čelenka
Poslech Písně 8 Hodin
Doba Nabíjení 2 hodiny
Číslo Modelu Sport Čelenka

Napsat recenzi

Běžecká Čelenka Pletení Čelenka Headset Bezdrátová Bluetooth 5.0 Sportovní Sluchátka Gym Fitness Jóga Čelenka

Běžecká Čelenka Pletení Čelenka Headset Bezdrátová Bluetooth 5.0 Sportovní Sluchátka Gym Fitness Jóga Čelenka

Vlastnosti: 1. Největší funkce Bluetooth čelenka je, že MP3 a Bluetooth jsou dokonale zapadají do čelenka, která učinila průlom integrace digitální, komunikace, audio-vizuální produkty a módní čelenky, což značně usnadňuje

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty