7PCS/HODNĚ Průhledné Zámky Kombinace Praxe Zámečník Školení Nástroje Viditelné Lock Pick Sets

Dostupnost: Skladem

668.33 Kč

1 028.12 Kč

-34 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Máme mnoho zámečnické nástroje,jako Lishi 2-v-1,Pokud chcete,pls kontaktujte nás,nabídnu reasonble cenu pro vás

Feactures:

Skvělé pro advancer: 7 různých zámků, které můžete praktikovat s cílem zlepšit dovednosti. Viditelné cutaway zámky: pomůže vědět, mechanismus zámků a najít pocit ve vybírání .Pěkná hračka pro děti, s cílem zlepšit jejich inteligenci a schopnost praktické a skvělý dárek pro vaše geek přátelé.

7 druhů v jedné sadě

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Neexistují žádné výjimky! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt. 3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba a seller cancel the transaction from www.rudolfjan.cz. nebo, můžete si vybrat, mít náhradní. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Číslo Modelu Průhledné Zámky
stav 100% Nové Značky
Funkce 2 zámečnické nástroj
Značka CIBO
Funkce 1 Praxi Zámečníka Školení Nástroje

Napsat recenzi

7PCS/HODNĚ Průhledné Zámky Kombinace Praxe Zámečník Školení Nástroje Viditelné Lock Pick Sets

7PCS/HODNĚ Průhledné Zámky Kombinace Praxe Zámečník Školení Nástroje Viditelné Lock Pick Sets

Máme mnoho zámečnické nástroje,jako Lishi 2-v-1,Pokud chcete,pls kontaktujte nás,nabídnu reasonble cenu pro vás Feactures: Skvělé pro advancer: 7 různých zámků, které můžete praktikovat s cílem zlepšit dovednosti.

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty