1 Balená 15ml Krajka Paruku Lepidlo na Vlasy, Lepidlo Příslušenství Pro Vlasy Krásy, Styling MPwell

Dostupnost: Skladem

85.90 Kč

130.01 Kč

-33 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

1 Balená 15ml Krajka Paruku Lepidlo na Vlasy, Lepidlo Příslušenství Pro Vlasy Krásy, Styling MPwell NET WT: 15ml Množství: 1 Ks

1 láhev x Paruku Lepidlo

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.rudolfjan.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

NET WT 15ml
ppearance velikost Balená 15ml/Láhev
Typ Položky Sprej Na Vlasy
Funkce 7 Vlasy Krásy, Styling
Funkce 1 Paruku Lepidlo
Funkce 6 1 Balená 15ml Krajky
Zahrnuje 1bottle x Paruku Lepidlo
Technické parametry bezpečnost, mírné, a double-oboustranné lepicí
Funkce 5 15ml paruku lepidlo
Původ KN(Původu)
Funkce 4 Sprej Na Vlasy
Funkce 3 Vlasy Krásy, Styling,Vlasy Paruka
Funkce 2 15ml ,1Bottle

Napsat recenzi

1 Balená 15ml Krajka Paruku Lepidlo na Vlasy, Lepidlo Příslušenství Pro Vlasy Krásy, Styling MPwell

1 Balená 15ml Krajka Paruku Lepidlo na Vlasy, Lepidlo Příslušenství Pro Vlasy Krásy, Styling MPwell

1 Balená 15ml Krajka Paruku Lepidlo na Vlasy, Lepidlo Příslušenství Pro Vlasy Krásy, Styling MPwell NET WT: 15ml Množství: 1 Ks 1 láhev x Paruku Lepidlo Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO).

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty