TS-C1 páječka Hrot Náhradní pro Mini TS100 Digitální Vést inteligentní pájecí stanice

Dostupnost: Skladem

221.59 Kč

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

FAQ

A: Proč se teplota nové T12/TS pájky tip je skok?

Q: Protože uvnitř topné jádro nové T12 pájky tip nešel přes vysoké teploty, takže při prvním použití bude trochu teplota, obecně, aniž by zvláštní zacházení, běžné používání 1-2 dny po základní nebude skákat. Jako třeba okamžitě účinné, obecný návrh na úpravu teploty na 380 ° c -400 ℃, strana pájky tip na tip cínu, pálení 5-10 minut po vypnutí, dokud se pájecí hrot chlazení a pak re-boot! ( pokud 1 krát žádný účinek, pak může být opakován 2-3 krát). T12 je pulzující teplota oteplování, i když displej teploty bliká, tip skutečné teploty je zcela stabilní. T12 skok teploty jsou také spojeny s regulací teploty správní postupy, síly elektrostatické a pokud to připojit na zem.

A Co problém pozornost, když budeme používat T12/TS poprvé?

Q: T12 tip topení rychlost je velmi rychlý, když nový pájecí hrot připojte elektrické energie, musí být tinput ihned na pájecí špičky pro ochranu, vzhledem k topení nahoru rychle, jen je třeba 6-10 sekund, ne mít více času, aby si pro preparetion. takže důležité je připravit položky, které budou přivařeny, a konečně boot moci, a každý svařovací mezera nebo konec, by mělo být více na cínu k ochraně a pak vypnutí, takže se můžete vyhnout cínu nový prodal tip je obtížné, zejména T12 tip typ železa, jako T12-I / T12-IL / T12-BL / T12-ILS a tak dále!

Q: Často Kladené Otázky

A. Jaké jsou opatření pro použití T12/TS tip?

Q: a. Pokud lze použít nízké teploty, pak to není vysoká teplota: T12/TS je konstantní teploty, obecné doporučené pracovní teploty mezi 300 ℃ ~ 380 ° c, vyšší než 380 ℃ poškodit povlak pájky tip a snížit PTC život! b. Nesušte: první čas použít pájky tip, by měly být zabaleny, zatímco topení vrstvou tin. Pokud je to bez práce, najednou se vypnul! c. Pečlivé čištění: před vypnutím, použijte mokrou houbou nebo detin míč odstranit špičku oxidaci nečistot, na cínu po vypnutí power off! d. Standardní provoz: ne násilné srážky pájky tip, nemají razítko, horní tvrdé předměty, ale nemůže být použit na horké plastů a jiných materiálů, konkrétně připomněl, že přátelé, jako je cín by se měli vyhnout železo a další těžké kovové klepání cínu, topení jádro T12 je v hlavě pájky tip, často percussion je fatální poškození T12/TS! e. Méně použít škálování prášek: škálování prášek může být použit, může být použit jako méně jak je to možné! Při škálování prášek pomůže udělat krásné a spolehlivé svařování ve stejné době, ale také výrazně urychlit spotřebu povlak pájky tip, T12 topení jádro vysoké teplotě pozice je velmi blízko Trysky hrot pájky tip,Škálování prášek na strach z ohrožení T12 hlavu, lisování dílů.

Q: Často Kladené Otázky

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

Q: T12 železná hlava neabsorbuje cín, obecně existují dva důvody: A. vedoucí pájky tip je silné oxidační nemůže absorbovat cínu. B. Teplota nemůže stoupat nahoru, pak nemůže cínu. C. hlava je oxiduje a nemůže cínu, můžete použít pájku, aby uklidit míč jemně, pak použijte mokrou houbou vetřete a pak ohřívat cín. D. vážně oxidaci cínu, můžete použít více než 900 ok brusný papír jemně třít, s malou dřevěnou desku, v desce, aby vykopat malou díru, dát kalafuny a cínu v díře, dát hlavu pájecí hrot-li vložit do otvoru, při zahřívání a uvedení dič,Pokud můžete připravit plechové kamna, použití škálování prášek do plechové kamna dát cínu na opravu! E. Pokud T12 teplota nemůže stoupat, multimetr převedeny do 20Ω stánky, test T12 pájky tip pozitivní a negativní prsten odpor. 8-10Ω patří k normálním rozmezí, tovární standard je 8,4 Ω, po použití odporu bude mírně změnila!

Platba 1. 100% platba před dodáním zboží, prosím, ujistěte se, že máte provést kompletní správné informace, obsahovat celé jméno, úplná adresa, psč, telefonní číslo, zboží bude dodáno na adresu, kterou jste odešel v pořadí, a "P. O. box" není povolena v adrese. 2. Preferujeme platbu přes PODMÍNĚNÁ což je bezpečnostní způsobem pro vás. Pokud chcete platit jiné způsoby, prosím, kontaktujte nás. 3. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek (s výjimkou pro dopravu zdarma). Doprava 1. Budeme posílat zboží do 1-7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou jen pro váš odkaz. 4. SLUŽBY TRANST ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Zpětná vazba 1. Naším cílem je 100% pozitivní zpětnou vazbu a 100% spokojenost zákazníka. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. 2. Pokud nejste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu. 3. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s naší zboží a služby. Daně, Dovozní daně, sazby jsou vyrobeny vaše zvyky, to se liší z různých zemí, takže všechny z našich produktů nezahrnují žádné daně, budete muset zaplatit na vaší straně, když je to nutné. ... Návrat A Vrácení 1. Máte 7 dní na nás obrátit a 60days na návrat to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tento produkt je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese kupující. 2. Všechny vrácené produkty MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše PO#. 3. Vrátíme vám po obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.rudolfjan.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Číslo Modelu TS-C1

Napsat recenzi

TS-C1 páječka Hrot Náhradní pro Mini TS100 Digitální Vést inteligentní pájecí stanice

TS-C1 páječka Hrot Náhradní pro Mini TS100 Digitální Vést inteligentní pájecí stanice

FAQ A: Proč se teplota nové T12/TS pájky tip je skok? Q: Protože uvnitř topné jádro nové T12 pájky tip nešel přes vysoké teploty, takže při prvním použití bude trochu teplota, obecně, aniž by zvláštní zacházení,

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty