Zkouška OK10.1 palec Xin Touch Optoelektronické XC-PG1010-171-A2 A3 plochý Dotykový displej XC-PG1010-228-A1 Digitální Snímače Panel AM104

Dostupnost: Skladem

134.00 Kč

157.53 Kč

-14 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Jsme profesionální výrobce dotykový displej digitální zařízení, jsme také Alibaba velkoobchody. Nabízíme tisíce dotykové obrazovky digitálních zařízení. Čím více potřebujete, tím lepší cena bude.

Popis produktu:

* 100% test před odesláním, nejsme profesionální fotografové, takže fotky nejsou příliš vynikající, všechny obrázky zobrazeny na Internetu jsou převzaty s reálnými vzorky, takže prosím, ujistěte se, že vaše fotografie jsou stejné, jako naše! Prosím zkontrolujte tuto fotografii opatrně, aby se ujistěte se, že je to, co potřebujete. Pokud si nejste jisti, prosím, kontaktujte nás přímo a pošlete své fotografie, nebo ne. Řekněte nám o vašem zařízení. Nejsme zodpovědní za špatné nabídky. . Děkuji vám za pochopení! Děkuji

* Prosím, zanechte vaše přesné celé jméno (zejména kupující z RU) & telefonní číslo. Když vyplníte své údaje, jako kupující tak, že kurýři doručit váš projekt včas a snadno.

* Prosím, dávejte pozor na barvu, kterou potřebujete, než si koupíte. Pokud barva není označen, budeme posílat to v náhodném pořadí. Pokud nejste spokojeni po obdržení zboží, můžete se vrátit a výměnu zboží, ale kupující musí zaplatit zpáteční dopravu, prosím, přečtěte si popis produktu opatrně, díky!!!

Upozornění:

* instalační příručka není zahrnuta v ceně. Nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto přílohu. Prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat před nabízení. Děkuji vám za pochopení!

* Můžeme zaručit, že ten, obdržíte je kompatibilní s vaším tabletem,

* Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A + kompatibilní dotykový displej digitální převodník s různými flexibilní kabel čísla, protože náš název / popis / foto stav není na trhu k dispozici, děkuji!

1. Každá obrazovka je testován před odesláním a 100% práce; oprava / výměna staré, poškozené, popraskané, poškozené dotykové obrazovky.

2. Po obdržení zboží, ne trhat otevřít film, ne držet lepidlo na zadní straně, první test zařízení, vyjměte starou obrazovku, vložit novou obrazovku, zkontrolujte, zda citlivost je normální. Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet tento stroj jako první. Ujistěte se, že kvalita je v pořádku. Přeinstalovat. Snadno spálit základní deska a dotykový displej, nejsme zodpovědní.

3. Předtím, než se test připojení, napájení musí být odpojen, jinak je snadné se spálit základní deska a dotykový displej, ne-li pracovat, budeme nenese odpovědnost.

Fyzické výkresu výrobku:

Zpětná vazba:

Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, vzít jednu minutu, aby nám (pět hvězdiček) zpětnou vazbu, budeme velmi vděční!

Neutrální zpětná vazba nebude řešit žádné problémy, a to nebude dělat vám k ničemu, že?

Takže, dejte nám šanci vyřešit problém dříve, než to uděláte. Děkuji moc!!!

Jakmile je datum dodání je stanoveno, budeme určitě nechat s pozitivní zpětnou vazbu.

Kompatibilní Značka Univerzální
Původ KN(Původu)
Typ Produktu Tablet Dotykový Panel
Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Velikost Displeje 10.1 Palcový

Napsat recenzi

Zkouška OK10.1 palec Xin Touch Optoelektronické XC-PG1010-171-A2 A3 plochý Dotykový displej XC-PG1010-228-A1 Digitální Snímače Panel AM104

Zkouška OK10.1 palec Xin Touch Optoelektronické XC-PG1010-171-A2 A3 plochý Dotykový displej XC-PG1010-228-A1 Digitální Snímače Panel AM104

Jsme profesionální výrobce dotykový displej digitální zařízení, jsme také Alibaba velkoobchody. Nabízíme tisíce dotykové obrazovky digitálních zařízení. Čím více potřebujete, tím lepší cena bude. Popis produktu: *

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty