Bělidlo Aizen Sousuke bůh smrti, Shinigami PDM237 custom print fabric plakát wall art room decor domácí dekoraci (rám je k dispozici)

Dostupnost: Skladem

156.27 Kč

260.44 Kč

-39 %

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Vítejte Pipeng Store!Popis

Náš obchod se specializuje na všechny druhy jemných plakáty na zeď art room decor domácí dekoraci.Předměty z našich plakátů zahrnují animace, krajina, sport, postavy, filmy (TV hra), hra, zvíře a tak dále.

Materiál z našich plakátů je Tkanina, s jemnou strukturou a hladký povrch.To je velmi tenká, není vodotěsný, ale to může být zachována po dlouhou dobu.

Vzhledem k rozdíl obrazovka a nastavení kamery, real plakát může vypadat mírně odlišně od toho, co vidíte na obrazovce.Doufáme, že se vám může pochopit.Nabízíme obdélník plakáty (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm) a náměstí plakáty (30cmx30cm,50cmx50cm, 60cmx60cm, 80cmx80cm).Poskytujeme i více kusů plátno plakát kombinace (například 5 kusů kombinace, 3 ks, kombinace atd.).

Platba

Všechny platby na www.rudolfjan.cz jsou zpracovány prostřednictvím PayPal nebo Alipay.Doprava

Pokud zvolíte standardní dopravu (např. E-Standard ), je doprava zdarma.Pokud zvolíte expresní dopravu (DHL), by měli platit za dopravu.Podmínky Prodeje

O Dřevěný Rám

Neškodné dřevěné rámy jsou k dispozici, můžete si vybrat plakáty s rámem, nebo ne.Rámy mají pevné rozměry (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 30cmx30cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm).Pokud je velikost rámu, který potřebujete, není jako to, co je uvedeno před, prosím, kontaktujte nás před platbou.

Vzhledem k dlouhé distribuční vzdálenost, v případě, že plakát je poslal po montáži rám, plakát je velmi snadné být poškozen na cestě.Takže je potřeba sestavit rám sami (Zarámované DIY).Nebojte se, my vám poskytne pokyny, a to není obtížné sestavit rám.

O Vlastní Plakát

Pokud chcete tisknout své vlastní obrázky, prosím, kontaktujte nás a pošlete své vlastní obrázky, aby nás.Fotografie může být jakéhokoliv formátu JPG lepší.Vyšší pixelů, obrázky, lepší plakáty podívat.Po obdržení vaší fotografie, vám zašleme speciální odkaz, pak si můžete koupit.Kromě výběru obrázků, můžete si také vybrat svou oblíbenou velikost.O Mně

Pokud vy nebo vaši přátelé potřebují tisku zeď umění tkaniny plakáty pro bytové dekorace, domácí výzdoba, jako jsou fotografie, plakáty, fotografie, plakáty, malba, plakáty, atd., náš obchod je dobrá volba!

Budeme poskytovat nejlepší kvalitu plakáty a nejlepší služby pro vás s integritou.Kontaktujte Nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte a kontaktujte nás na Zprávu Centra www.rudolfjan.cz Platforma, uděláme, co bude v našich silách, aby ji řešit.

Přeji vám hodně štěstí každý den!

Podpora Základní Plátno
Tvar Horizontální Obdélník
Styl Moderní
Režim rámečku Zarámované DIY
Střední Akryl
Předměty Animace
Číslo Modelu NO
Rám Ano
Typ plakát
Technics Sprej Malování
Originální No
Značka XMHMJ DEKOR
Formulář Byt
Materiál Tkaniny Tkaniny

Napsat recenzi

Bělidlo Aizen Sousuke bůh smrti, Shinigami PDM237 custom print fabric plakát wall art room decor domácí dekoraci (rám je k dispozici)

Bělidlo Aizen Sousuke bůh smrti, Shinigami PDM237 custom print fabric plakát wall art room decor domácí dekoraci (rám je k dispozici)

Vítejte Pipeng Store!Popis Náš obchod se specializuje na všechny druhy jemných plakáty na zeď art room decor domácí dekoraci.Předměty z našich plakátů zahrnují animace, krajina, sport, postavy, filmy (TV hra), hra, zvíře a

Napsat recenzi

Doprava Zdarma K Dispozici!

Související produkty